Obchodní zastoupení SLAVONA Praha

Drnovská 1112/60
161 00 Praha 6 - Ruzyně
GPS: 50.0921397N, 14.2996139E
--------------------------------------------
NUTNÁ tel. dohoda PŘEDEM !!!
----------------------------------------------
+420 724 237 235
+420 602 614 291
Jaroslav Čábera a Martin Holub
cabera@slavona-praha.cz

Okna pro pasivní domy

Okna PROGRESSION jsou cerifikována Passive House Institutem v Darmstadtu.

Dřevohliníková okna

Okna odolná proti povětrnostním vlivům, která si zachovávají krásu a vlastnosti dřevěných oken.

Na okna a dveře SLAVONA můžete využít dotace v programu Nová zelená úsporám.

Návrhy a přestavba bytového jádra.

Chcete-li dodat vašemu bytu či domu novou tvář, pak jsou právě pro vás cíleny následující řádky. Volbou ke zdárné rekonstrukci může být využití služeb bytového architekta, který pro vás připraví návrhy interiérů v 3D grafice. Bude brát v úvahu vaše připomínky a vaše přání, mimo jiné změny barev, podlah, dveří a umístění skříní. Jestliže máte již svou představu, bytový architekt vám nabízí vizualizaci, kde můžete shlédnout váš přestavěný interiér. Cílem je, vedle estetického hlediska, získat prostor pro praktické uložení věcí.

Přestavbu bytového jádra provádí mnoho firem. Většina z nich jistě dodává kvalitní materiál a profesionálně za přijatelnou cenu zútulní vaši koupelnu, toaletu, případně předsíň a kuchyň. Vybourá a odveze vaše staré bytové jádro. Odstraní zahnívající dřevo z podlahy, čímž se zbavíte nepříjemného hnilobného zápachu a podlahu vybetonuje. Příčky zhotoví ze sádrokartonu nebo jiného materiálu dle vašeho přání. Sádrokarton je vhodný především proto, že získáte trochu větší prostor. Firma dále provede novou elektro – instalaci, instalatérské práce v plastu nebo mědi, zajímavé, decentní nebo odvážné obklady, výmalbu a další práce. Prostě vše k vaší spokojenosti.

bytový architekt vám nabízí konzultaci po celé České republice k vyvarování případných chyb a ušetření času s výběrem materiálů a dekorů. Bytový designér pro vás má k nahlédnutí různé vzorkovníky.

Jmenovaná firma a bytový architekt sladí svůj um a zkušenosti s vašimi přáními a představami. Bytový designér provádí i návrhy obývacích pokojů a dětských pokojů i ostatní návrhy interiérů. Věříme, že s těmito službami budete více než spokojeni.

Katalogy firem

Katalog firem: Firmy Praha obsahuje největší přehled firem a služeb z Prahy a okolí. Více než 80 000 firem a institucí řazených dle kategorií a abecedně Vám usnadní nalezení přesně té služby, kterou potřebujete. Pro firmy nabízíme možnost registrace zdarma. Regionální katalog: Firmy Pelhřimov Katalog firem Firmy Brno a okolí. Široká nabídka možností, registrací vše nekončí. Můžete stále aktualizovat dle svých firemních novinek, využijte reklamních možností našeho katalogu. Katalog firem FIRMY ČESKO - to je největší přehled firem a služeb z České republiky. Více než 400 000 firem a institucí řazených dle kategorií a abecedně Vám usnadní nalezení přesně té firmy či služby, kterou potřebujete. Pro firmy nabízíme možnost registrace zdarma. Katalog firem z Opavy Bohatá nabídka možností, Vaší firemní prezentace, registrací vše nekončí. Můžete provádět aktualizaci, vkládat a měnit fotografie ap. Firmy Ostrava Firmy Náchod Katalog firem Firmy Plzeň - to je největší přehled firem a služeb z Plzně a okolí. Tisíce firem a institucí řazených dle kategorií a abecedně Vám usnadní nalezení přesně té firmy či služby, kterou potřebujete. Pro firmy nabízíme možnost registrace zdarma. Firmy Olomouc Regionální katalog: Firmy Vyškov