Obchodní zastoupení SLAVONA Praha

Drnovská 1112/60
161 00 Praha 6 - Ruzyně
GPS: 50.0921397N, 14.2996139E
--------------------------------------------
NUTNÁ tel. dohoda PŘEDEM !!!
----------------------------------------------
+420 724 237 235
+420 602 614 291
Jaroslav Čábera a Martin Holub
cabera@slavona-praha.cz

Okna pro pasivní domy

Okna PROGRESSION jsou cerifikována Passive House Institutem v Darmstadtu.

Dřevohliníková okna

Okna odolná proti povětrnostním vlivům, která si zachovávají krásu a vlastnosti dřevěných oken.

Na okna a dveře SLAVONA můžete využít dotace v programu Nová zelená úsporám.

Dřevěná eurookna Praha

Hlavním produktem výrobního programu společnosti SLAVONA jsou dřevěná eurookna, která reagují na současné požadavky na tepelnou izolaci, dlouhou životnost, komfortní obsluhu a propracované detaily.

Eurookna SLAVONA - solidní dřevěná okna

Se stále větším zájmem stavebníků se setkávají nízko-energetické a pasivní domy, důvodem je jednak zvyšování cen energií, tedy snaha ušetřit budoucí výdaje za zbytečně spotřebované energie, ale také větší ekologické uvědomění a zájem nezatěžovat nadměrně životní prostředí. Takový dům charakterizuje velmi dobrá tepelná izolace, řízené větrání a okna s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi.

Dřevěná eurookna nové profilové řady SC92 SOLID C OMFORT jsou vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy, dosahují velmi nízké hodnoty součinitele prostupu tepla Uw = 0,70W/m²K. Patří mezi okna s nejlepšími parametry vůbec.

Dřevěná okna SOLID COMFORT vyrábí společnost SLAVONA od roku 2009. Uvedení nového typu dřevěných oken, který je chráněn užitným vzorem, předcházel dlouhý vývoj. Při vývoji dřevěných oken SLAVONA spolupracuje s předními odborníky v oboru, zkušebními ústavy i vysokými školami. Proto není divu, že dřevěná okna SOLID COMFORT mají mnoho předností proti eurooknům klasické konstrukce. Další vylepšní dřevěných eurooken je možné vložením izolačních materiálů s velmi nízkou tepelnou vodivostí. Dřevěné eurookno SOLID COMFORT SC92 má další dvě varianty s vloženým korkem do spodní části rámu SC92-C a vloženým korkem po celém obvodu rámu i křídla SC92-PLUS.

Dřevěná eurookna SC92-PLUS zatepleno korkem

Navštivte naši prodejnu oken a dveří v Praze a vyberte si dřeviny i barvy oken, kliky a další doplňky. Poradíme vám při výběru dřevěných oken, zodpovíme vaše dotazy týkající se oken a dveří.

Dřevěná a dřevohliníková okna

Porovnání profilů dřevěných oken SC92